Yhteystiedot

Puheenjohtaja

Pirkko Jormalainen
Ahostie 3
92600 Pulkkila
044 5710100
pirkko@jormalainen.fi

Sihteeri

Rauni Karstunen
Tervakuja 2
86600 Haapavesi
040 5203210
rauni.karstunen@gmail.com

Taloudenhoitaja

Matti Kleemola
Kukkerintie 8
86600 Haapavesi
040 5500890
matti.kleemola@kotinet.com

Muut hallituksen jäsenet

Riitta Ojanlatva, varapuheenjohtaja
Onnelankuja 4
86600 Haapavesi
050 5613322
riitta.ojanlatva@kotinet.com
 
Seija Hatula
Kaivotie 16
86600 Haapavesi
0407179423
seija.hatula@gmail.com
 
Helena Mattila
Vanhatie 33 B 3
86600 Haapavesi
050 3733820
helena.mattila1@gmail.com
 
Hannu Tähtelä
Kirkkotie 13
86600 Haapavesi
040 8292468
seija.tahtela@gmail.com

Hallituksen varajäsenet

Hannele Ahola
Jannenkuja 1B
86600 Haapavesi
040 8431657
hannele.ei.ahola@gmail.com
 
Katja Haaraniemi
Muorintie 1 as. 5
92620 Piippola
040 5141769
katja.haaraniemi@gmail.com

 

 

 

 

Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


 

 

 

Opetusalan Seniorijärjestö OSJ ry,
Undervisningssektorns Seniororganisation rf

Rautatieläisenkatu 6, 00520 Helsinki
020 748 9678 / 020 748 9736
seniorit(at)oaj.fi

www.osj.fi

Toimisto on avoinna arkisin klo 9–15.

Toimiston numeroihin soitettaessa puheluiden hinnat ovat seuraavat:
soitettaessa kiinteän puhelin-verkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 6,55 snt/min
soitettaessa matka-viestinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 18,05 snt/min.